Koncerti

Hildegardes sapņi
Svētdien, 29. maijā, plkst. 17.00 Subates luterāņu baznīcā

Ar Putniem pļavā
Sestdien, 4. jūnijā, plkst. 13.00 Turaidas muzejrezervāta Dziesmu dārzā
Koncerta programma.pdf

Ar PUTNIEM Vidzemē

Aicinām nobalsot par mūsu projektu AR PUTNIEM VIDZEMĒ, lai šogad tiktos 3 koncertos Siguldā, Cēsīs un Alūksnē, kur muzicēsim kopā ar komponisti Madaru Pētersoni, saksofonistu Arvīdu Kazlausku, klavesīnisti Ievu Salietu un blokflautisti Ievu Nimani. Īpaši projektam īsstāstus par putniem raksta Rvīns Varde, rakstnieks, putnu fotogrāfs un LTV raidījuma “Zaļgalvis” vadītājs, kurš mums palīdzēs saudzīgi iekļauties dabā un un sarunāties ar vidi mūzikas valodā.

Balsot var līdz 24. aprīlim vietnē https://balso.vidzeme.lv/node/525, autorizējoties ar kādu no portāla www.latvija.lv autentifikācijas līdzekļiem. Lai balss tiktu ieskaitīta, jānobalso kopumā par 3 projektiem. Paldies par iesaistīšanos un Jūsu balsi!

Gads ar PUTNIEM

Pandēmijas gadi ir pierādījuši, cik būtiska cilvēka iekšējai labsajūtai un harmoniskai dzīvei savā ķermenī un sabiedrībā ir apkārtējā vide un daba. Cilvēki kļuvuši redzīgāki un jūtīgāki pret procesiem, kas notiek mums apkārt. Vides piesārņojuma problēmas arvien nopietnāk tiek apspriestas globālā valdību līmenī. Sadraudzēties ar vidi sev apkārt, sajust sevi kā tās daļu, pilnvērtīgi dzīvot fiziskajā realitātē caur skaņu, vārdu, saskarsmi ir arī vokālās grupas PUTNI šī gada izaicinājums, tāpēc, tuvojoties mūsu 30. jubilejas sezonai, šogad esam ieplānojuši realizēt projektu GADS AR PUTNIEM.

Lasīt vairāk

Hammond ērģeļu restaurācija

2021. gada decembrī Rīgā un Liepājā notika divi koncerti Liepājas Lutera baznīcas HAMMOND ērģeļu remonta atbalstam, kuros instrumenta atjaunošanai tika saziedoti 912 eiro! Tā ir lieliska dāvana Ziemassvētkos un piektā daļa no restaurācijai nepieciešamās summas (5000 eiro). Aicinām pievienoties dāvinātājiem ar savu ziedojumu šeit:

"Liepājas Lutera baznīcas Hammond ērģeļu remontam"
Kultūras biedrība SPEKTRS
Reģ. Nr. 40008050207
HABA LV22
LV24HABA0551009477455