Koncertu arhīvs

2024

Vakars ar dziedāšanu

Svētdien, 19. maijā, plkst. 18.00 Siguldas koncertzālē Baltais flīģelis

Dvēseles putni

Piektdien, 5. aprīlī, Ķekavā
Sestdien, 6. aprīlī Sabilē


Hildegarde. Spēka dziesmas
Sestdien, 9. martā, plkst.18.00 Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā
Otrdien, 16. aprīlī, plkst.19.00 Liepājas Lutera baznīcā

2023

Mārcis Auziņš un Jānis Lūsēns Ziemassvētkos. MIERS [bez vārdiem]

Trešdien, 20. decembrī, plkst.19.00 Liepājas Lutera baznīcā

Sacred & Profane. Dvēseles putni

Svētdien, 4. jūnijā, plkst. 16.00 Ungurmuižā
Svētdien, 11. jūnijā, plkst. 17.00 Mazmežotnes muižā
Sestdien, 15. jūlijā, plkst. 15.00 Lūznavas muižā
Svētdien, 10. septembrī, plkst. 17.00 RLB Baltajā zālē
Piektdien, 15. septembrī, plkst. 19.00 Vidzemes koncertzāles "Cēsis" Izstāžu zālē

Zilais mēness / Klusais koncerts Krimuldas baznīcā
Svētdien, 27. augustā, plkst. 19.00  Krimuldas baznīcā

Conversation #9
Piektdien, 25. augustā, plkst. 19.00 Liepājas Lutera baznīcā

Hildegardes meditācija / Liepājas HAMMOND iesvētīšana
Sestdien, 1. jūlijā, plkst.13.00 Liepājas Lutera baznīcā

Pie HAMMOND ērģelēm 21. gs. paaudze
Ceturtdien, 8. jūnijā, plkst. 19.00 Liepājas Lutera baznīcā

HAMMOND ērģeļu atklāšanas koncerts
Piektdien, 12. maijā, plkst.19.00 Liepājas Lutera baznīcā

Pirmatskaņojumi Rīgā
Svētdien, 23. aprīlī, plkst. 17.00 Lielās ģildes Minsteres zālē

Hildegarde. Zilais mēness
Trešdien, 8. martā, plkst. 19.00 Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā

2022

Korāļprelūdijas Ziemassvētkiem
Sestdien, 3. decembrī, plkst.18.00 Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā

Cīrulis un PUTNI
Piektdien, 25. novembrī, plkst. 19.00 Krustpils pilī

Putni AFEKT
Sestdien, 29. oktobrī, plkst. 18.00 Tartu Jāņa baznīcā / Jaani Church

Hildegardes meditācija
Sestdien, 17. septembrī, plkst. 19.00 Kalnciema - Klīves evaņģēliski luteriskajā baznīcā
Sestdien, 24. septembrī, plkst.14.00 Jelgavas Sv. Annas baznīcā

Ar PUTNIEM pilsētā // BALTĀ NAKTS
Sestdien, 3. septembrī, plkst. 22.00 pie VEF Kultūras pils

Ar PUTNIEM mežā // Vides stāstu dienas SVĒTKI MEŽA ĶĒNIŅAM UN SPRĪDĪTIM
Sestdien, 20. augustā, plkst.15.00 LVM dabas parkā Tērvetē

Ar PUTNIEM pie ūdens // Alūksnes pilsētas svētki
Sestdien, 6. augustā, plkst. 17.00 Alūksnes Muižas parkā pie Putnu paviljona

Hildegardes meditācija // Mākslas festivāls CĒSIS 2022
Piektdien, 5. augustā, plkst. 19.00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā

Ar PUTNIEM pļavā
Sestdien, 4. jūnijā, plkst. 13.00 Turaidas muzejrezervāta Dziesmu dārzā

Hildegardes sapņi
Svētdien, 29. maijā, plkst. 17.00 Subates luterāņu baznīcā

Karnevāls ar PUTNIEM. Veltījums Jurim Ābolam 
Ceturtdien, 21. aprīlī, plkst. 19.00 Rīgas Reformātu baznīcā

Lieldienu koncerts PUTNU MODINĀŠANA
Pirmdien, 18. aprīlī, plkst. 16 Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē 

Hildegardes meditācija
Trešdien, 9. martā, plkst. 19 Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā

2021

Veltījums HAMMOND ērģelēm
Sestdien, 4. decembrī, plkst. 16.00 Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā
Svētdien, 5. decembrī, plkst. 16.00 Liepājas Lutera baznīcā un tiešraidē mūsu Facebook lapā un YouTube kanālā

HILDEGARDES SAPŅI Garīgās mūzikas festivālā Monsā
Sestdien, 27. novembrī, plkst. 20.00 Arsonic koncertzālē, Monsā, Beļģijā

Electric a cappella // NEOARTE
Pirmdien, 25. oktobrī, plkst. 21 Old-Town City Hall, Gdaņska, Polija

Electric a cappella // ARĒNA 2021
Otrdien, 19. oktobrī, plkst. 19.00 Rīgas Reformātu baznīcā

SPRĪDI VIRS ZEMES. Indras Rišes autorkoncerts
Sestdien, 18. septembrī, plkst. 18.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē

Postkomunikācija. Sapņi. Šūpuļdziemas
Piektdien, 10. septembrī, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē

OTRS. Koncertzāles LATVIJA jubileja
Sestdien, 24. jūlijā, plkst. 18.00 koncertzālē LatvijaVentspilī

Pilnmēness
Otrdien, 20. jūlijā, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrībā

Hildegardes dziesmas
Piektdien, 16. jūlijā, plkst.19.00 Rīgas Domā

Mūzika vasaras vakarā
Sestdien, 19. jūnijā, plkst. 20.00 Rīgas Latviešu biedrībā

Koncertsarunas HILDEGARDES SAPŅI
Sestdien, 29. maijā, plkst. 16.00 Kandavas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā
Svētdien, 30. maijā, plkst. 16.00 Liepājas Sv. Trīsvienības baznīcā
Piektdien, 11. jūnijā, plkst. 19.00 Skrundas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā

Kad progress kļūst par dievu, cilvēks mirst kā vergs. Telpa brīnišķīgā pasaulē
Piektdien, 28. maijā, plkst. 22.00 koncertzālē Latvija Ventspilī un tiešsaistē koncertzāles Facebook un YouTube kontos

Ziedi koši, Latvija!
Otrdien, 4. maijā, plkst. 13.00 tiešraidē no Rīgas Kultūras centra Iļģuciems

Mūzika klusumā. Koncerts Lielajā piektdienā
Piektdien, 2. aprīlī, plkst. 12.00 tiešraidē no VEF Kultūras pils

Sieviešu diena. Neparastie instrumenti
Pirmdien, 8. martā, plkst. 19.00 tiešraidē no Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas

PUTNI un ATOMOS
Ceturtdien, 4. martā, plkst. 20.00 tiešsaistē

    2020

    Nav naktī izdzisusi saule
    Svētdien, 6. decembrī, plkst.21.00 Koncerta ieraksts no Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas

    Stīgas. Balsis. Elektroakustika
    Svētdien, 29. novembrī, plkst. 17.00 Koncerta ieraksts no Rīgas Latviešu biedrības nama Baltās zāles

    Flower Power
    Otrdien, 18. augustā, plkst. 19.30 Kalnciema kvartālā

    2019

    Svēti un dzirkstoši. Pasaules tautu Ziemassvētki
    Sestdien, 14. decembrī, plkst. 18.00 Talsu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā
    Svētdien, 15. decembrī, plkst. 18.00 Ogres novada kultūras centrā
    Piektdien, 20. decembrī, plkst. 19.00 Krustpils Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu baznīcā
    Sestdien, 21. decembrī, plkst. 18.00 Saldus Sv. Jāņa baznīcā
    Svētdien, 22. decembrī, plkst. 17.00 Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā
    Pirmdien, 23. decembrī, plkst. 18.00 Kuldīgas Sv. Annas baznīcā
    Trešdien, 25. decembrī, plkst. 18.00 Liepājas Sv. Jāzepa Romas katoļu katedrālē
    Ceturtdien, 26. decembrī, plkst. 18.00 Jelgavas Sv. Annas baznīcā
    Piektdien, 27. decembrī, plkst. 19.00 Rīgas Mārtiņa luterāņu baznīcā
    Sestdien, 28. decembrī, plkst. 18.00 Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā

    Balādes par ziediem
    Otrdien, 1. oktobrī, plkst. 19.00 Zirgu ielas koncertzālē, Rīgā

    Toccata alla Fantasia
    Svētdien, 4. augustā, plkst. 19.00 Rīgas Domā

    Ģimenes diena Ogrē
    Sestdien, 8. jūnijā, plkst. 16.00 Ogrē

    Musica Divina
    Piektdien, 1. martā, plkst. 19.00 Rīgas Domā
    Svētdien, 7. aprīlī, plkst. 14.00 Rīgas Sv. Pāvila luterāņu baznīcā
    Svētdien, 14. aprīlī, plkst. 16.00 Aizputes Sv. Jāņa luterāņu baznīcā
    Pirmdien, 22. aprīlī, plkst. 16.00 Valmieras Sv. Sīmaņa luterāņu baznīcā
    Svētdien, 26. maijā, plkst. 17.00 Ugāles luterāņu baznīcā

    2018

    Klusa nakts, svēta nakts
    Svētdien, 9. decembrī, plkst. 17.00 Ķekavas Ev. luteriskajā baznīcā
    Piektdien, 14. decembrī, plkst. 19.00 Ogres Ev. luteriskajā baznīcā
    Svētdien, 16. decembrī, plkst. 19.00 Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā
    Sestdien, 22. decembrī, plkst. 19.00 Smiltenes Ev. luteriskajā baznīcā
    Svētdien, 23. decembrī, plkst. 18.00 Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē
    Otrdien, 25. decembrī, plkst. 18.00 Kuldīgas Sv. Annas Ev. luteriskajā Baznīcā
    Trešdien, 26. decembrī, plkst. 17.00 Dobeles Ev. luteriskajā baznīcā

    Sv. Hildegardes dziedājumi
    Sestdien, 6. oktobrī, plkst. 16.00 Jelgavas Sv. Annas baznīcā
    Svētdien, 7. oktobrī, plkst. 12.00 Zaļenieku baznīcā
    Svētdien, 14. oktobrī, plkst. 11.30 Sesavas baznīcā

    Ornamenti. Vokālās grupas PUTNI jubilejas koncerts
    Pirmdien, 1. oktobrī, plkst. 19.00 VEF Kultūras pils vestibilā

    Sv. Hildegardes dziedājumi
    Pirmdien, 17. septembrī, plkst. 20.00 Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā, Rīgā

    Mūzika un dzeja. Satikšanās. Koncerts programmas COME PRIMA ietvaros
    Trešdien, 12. septembrī, plkst. 19.30 VEF Kultūras pilī, Rīgā

    Vasaras serenāde
    19. augustā, 2018, plkst. 17.00 Vērmanes dārzā (Lielā skatuve), Rīgā

    Koncerts Rīgas Latviešu biedrības jubilejā
    Svētdien, 19. augustā, plkst. 13.30 Vērmanes dārzā (Mazā skatuve), Rīgā

    Vijas Vētras jubilejas koncerts
    Pirmdien, 18. jūnijā, plkst. 19.00  Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē

    Sv. Hildegardes dziedājumi
    Sestdien, 12. maijā, plkst. 17.00 Viļānu katoļu baznīcā
    Svētdien, 13. maijā, plkst. 14.00 Rēzeknes Jēzus Sirds katedrālē
    Svētdien, 20. maijā, plkst. 13.30 Aglonas bazilikas Baltajā zālē
    Sestdien, 26. maijā, plkst. 17.00 Daugavpils Jēzus Sirds baznīcā,
    Svētdien, 27. maijā, plkst. 12.30 Baltinavas katoļu baznīcā

    Koncerti un meistarklases ASV
    Svētdien, 4. martā, plkst. 10.00 Dievkalpojums Sietlas Latviešu baznīcā
    Svētdien, 4. martā, plkst. 14.00 Latviešu mūzikas koncerts Sietlas Latviešu centrā
    Pirmdien, 5. martā, plkst. 9.00 Tikšanās ar Gunti Šmidhenu Vašingtona universitātē Sietlā
    Pirmdien, 5. martā, plkst. 9.30 Meistarklase Latviešu valodas studentiem Vašingtona universitātē Sietlā
    Pirmdien, 5. martā, plkst. 11.30 Meistarklase kordiriģēšanas nodaļas studentiem Vašingtona universitātē Sietlā
    Otrdien, 6. martā, plkst. 13.00 Tikšanās ar Gunti Šmidhenu Vašingtona universitātē Sietlā
    Otrdien, 6. martā, plkst. 13.30 Lekcija folkloras nodaļas studentiem Vašingtona universitātē Sietlā
    Trešdien, 7. martā, plkst. 21.30 Latviešu mūzikas koncerts American Choral Directors Association Northwestern Division Konferences ietvaros,  First Congregation church, Portlendā
    Ceturtdien, 8. martā, plkst. 13.00 Meistarklase American Choral Directors Association Northwestern Division Konferences ietvaros, Hilton Hotel, Portlendā
    Piektdien, 9. martā, plkst. 19.00 Koncerts Oregonas Latviešu centrā

    Festivāla LATVIJAS JAUNĀS MŪZIKAS DIENAS ieskaņu koncerts ZVAIGŽŅU LIETUS
    Pirmdien, 26. februārī, plkst. 19.00 LNB Ziedoņa zālē, Rīgā

    2017

    Vārds un mūzika. DaDa. Koncerti LATVIJAI 100 projekta SKOLASSOMA ietvaros
    Pirmdien, 11. decembrī, plkst. 12.00 Ventspils novada Popes kultūras namā
    Trešdien, 13. decembrī, plkst. 9.30 Vircavas vidusskolā
    Trešdien, 13. decembrī, plkst. 13.15 Limbažu Kultūras namā

    Brīnumu laiks
    Otrdien, 5. decembrī, plkst.19.00 Doles Tautas namā
    Ceturtdien, 7. decembrī, plkst.19.00 Berģu kultūras namā
    Svētdien, 10. decembrī, plkst.17.00 Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā, Rīgā

    Dzeja un mūzika. Satikšanās
    Pirmdien, 30. oktobrī, plkst. 19.00 Pārventas bibliotēkā, Ventspilī

    Rīgas Latviešu biedrībai 150
    Otrdien, 24. oktobrī, plkst. 18.00 Rīgas Latviešu biedrībā

    Koncerts Sesavas baznīcā
    Pirmdien, 23. oktobrī, plkst. 18.00 Sesavas baznīcā

    Festivāls ARĒNA. Elektroakustiskais koncerts SAPŅU ZVĒRI // TRAUMTIERE
    Sestdien, 14. oktobrī, plkst. 13.30 14.30 un 15.30 kluba ONEONE pagrabā, Rīgā

    Vārds un mūzika. DaDa. Koncerti LATVIJAI 100 projekta SKOLAS SOMA ietvaros
    Trešdien, 27. septembrī, plkst. 13.30 Juglas vidusskolā

    Vokālās grupas PUTNI koncerts
    Otrdien, 8. augustā, plkst. 16.00 Jūrmalā

    Koncerts festivāla HALLEINER KULTURTAGE 2017 ietvaros
    Ceturtdien, 22. jūnijā, plkst. 19.30 Stadtpfarrkirche Hallein, Austrijā

    Dzeja un mūzika. Satikšanās
    Piektdien, 9. jūnijā, plkst. 19.00 galerijā Sukubs

    2016

    Mūzika Adventā. Franču baroks un jaundarbi
    Piektdien, 16. decembrī, plkst.19.00 Rīgas Sv. Vecās Ģertrūdes baznīcā

    Ziemassvētku dziesmas
    Svētdien, 27. novembrī, plkst. 16.00 Jumpravas Sv. Jāņa baznīcā
    Otrdien, 29. novembrī, plkst. 19.00 Mazsalacas Kultūras centrā
    Sestdien, 10. decembrī, plkst. 19.00 Alūksnes kultūras centrā
    Otrdien, 27. decembrī, plkst. 19.00 Koncertzāles Lielais dzintars kamerzālē, Liepājā

    Saules skaņas
    Pirmdien, 24. oktobrī, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē

    Toccata alla Fantasia
    Svētdien, 21. augustā, plkst. 19.00 Rīgas Domā

    Hildegarde un dziedināšana
    Piektdien, 10. jūnijā, plkst. 18.00 Piņķu Sv. Jāņa baznīcā
    Sestdien, 11. jūnijā, plkst. 16.00 Lestenes Ev. luteriskajā baznīcā
    Svētdien, 12. jūnijā, plkst. 17.00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā
    Pirmdien, 13. jūnijā, plkst. 19.00 Anglikāņu baznīcā
    Otrdien, 21. jūnijā, plkst. 19.00 Sko baznīcā / Skå kyrka, Zviedrijā
    Trešdien, 22. jūnijā, plkst. 18.00 Ēregrundes baznīcā / Öregrund kyrka, Zviedrijā
    Ceturtdien, 23. jūnijā, plkst. 19.30 Sofijas baznīcā Stokholmā / Sofia Kyrka, Zviedrijā

    Komponista Andra Eniņa jubilejas koncerts LAI SKAN!
    Trešdien, 1. jūnijā, plkst. 18.00 Liepājas teātrī

    2015

    Ziemassvētku dziesmas
    Sestdien, 5. decembrī, 2015, plkst. 18.00 Siguldas koncertzālē Baltais flīģelis
    Svētdien, 6. decembrī, 2015, plkst. 17.00 Ventspils Baptistu baznīcā
    Svētdien, 13. decembrī, 2015, plkst. 11.30 Ikšķiles Evanģēliski luteriskajā baznīcā

    Dzejas dienas Ērmaņmuižā
    Sestdien, 12. septembrī, plkst. 16.00 Ērmaņu muižā

    Toccata alla Fantasia
    Svētdien, 23. augustā, plkst. 19.00 Rīgas Domā

    Klātbūtne
    Svētdien, 5. jūlijā, plkst. 11.00 Siguldas Jaunās pils dārzā

    Mātes diena
    Svētdien, 10. maijā, plkst. 12.00 Koka ēku renovācijas centrā Koka Rīga
    Svētdien, 10. maijā, plkst. 14.30 Rīgas Latviešu biedrības nama Līgo zālē

    2014

    Ziemas saulgriežu dziesmas
    Trešdien, 10. decembrī, plkst. 19.00 Kultūras pils Ziemeļblāzma kamerzālē

    Ziemeļu impresijas
    Sestdien, 25. oktobrī, plkst. 20.00 Gare du Nord, Bāzelē, Šveicē

    Līsistrate
    Piektdien, 24. oktobrī, plkst. 20.00 Gare du Nord, Bāzelē, Šveicē
    Ceturtdien, 23. oktobrī, plkst. 20.00 Gare du Nord, Bāzelē, Šveicē
    Svētdien, 26. oktobrī, plkst. 18.00 Gare du Nord, Bāzelē, Šveicē
    Pirmdien, 27. oktobrī, plkst. 20.00 Gare du Nord, Bāzelē, Šveicē
    Ceturtdien, 30. oktobrī, plkst. 20.00 Gastspiel Theater Rigiblick, Cīrihē, Šveicē

    Claybird's Lullaby
    10. oktobrī, 2014, plkst. 18.00 Anglikāņu baznīcā

    Ziemeļu impresijas
    Sestdien, 23. augustā, plkst. 18.00 Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcā
    Svētdien, 28. septembrī, plkst. 14.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Līgo zālē

    Garīgās mūzikas koncerts
    Sestdien, 29. martā, plkst. 15.00 Sātu baznīcā

    Līsistrate
    Piektdien, 14. februārī, plkst. 19.00 Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā
    Sestdien, 15. februārī, plkst. 19.00 Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā
    Svētdien, 16. februārī, plkst. 18.00 Liepājas teātrī

    Meistardarbnīca KAMEROPERA. IDEJU SPĪDZINĀTĀJA PIEZĪMES
    Ceturtdien , 6. februārī, Dirty Deal Teatro un Latvijas Kultūras akadēmijā
    Piektdien, 7. februārī, Dirty Deal Teatro un Latvijas Kultūras akadēmijā
    Sestdien, 8. februārī, Dirty Deal Teatro un Latvijas Kultūras akadēmijā

    2013

    Magnificat
    Svētdien, 1. decembrī, plkst. 17.00 Rīgas Sv. Jāņa baznīcā

    Buramdziesmas
    Otrdien, 26. novembrī, 2013, plkst. 19.00 Valmieras Kultūras namā
    Trešdien, 27. novembrī, 2013, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē
    Ceturtdien, 28. novembrī, 2013, plkst. 19.00 Kultūras pils Ziemeļblāzma kamerzālē

    Koncerts tūrisma izstādē REISELUST BREMEN
    Sestdien, 9. novembrī, plkst. 11.00 Brēmenē, Vācijā

    Koncerts Brēmenes Svētās Dievmātes baznīcā
    Sestdien, 9. novembrī, plkst. 19.00 Brēmenē, Vācijā

    Kameroperas LĪSISTRATE prezentācija
    Sestdien, 14. septembrī, plkst. 20.00 Rīga 2014 vasarnīcā Esplanādē

    Brīvības sajūta Baltā naktī
    Sestdien, 7. septembrī, plkst. 19.00 Kultūras pilī Ziemeļblāzma
    Sestdien, 7. septembrī, plkst. 21.00 Kultūras pilī Ziemeļblāzma

    Toccata alla fantasia
    Svētdien, 25. augustā, plkst. 19.00 Rīgas Domā

    Koncerts Cīrihē
    Trešdien, 21. augustā, plkst. 19.30 Cīrihes Sv. Pētera baznīcā

    Buramdziesmas
    Piektdien, 16. augustā, plkst. 19.30 Abbatiale de Romainmôtier, Šveicē
    Sestdien, 17. augustā, plkst. 20.00 Kirche St. Martin Altdorfā, Šveicē
    Svētdien, 18. augustā, plkst. 20.00 Zinzendorfhaus, Bāzelē, Šveicē
    Otrdien, 20. augustā, plkst. 19.30 Reformierte Kirche, Āravā, Šveicē

    Music National Food
    Piektdien, 28. jūnijā, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē
    Piektdien, 12. jūlijā, plkst. 18.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Līgo zālē

    Saulgriežu tradīciju uzvedums
    Svētdien, 16. jūnijā, plkst. 16.00 Vērmanes dārza estrādē

    Dzīve dejā
    Ceturtdien,13. jūnijā, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē

    Papīra putni
    Ceturtdien, 23. maijā, plkst. 20.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē

    Koncerts Šveices Laikmetīgās mūzikas festivālā FORUM WALLIS
    Piektdien, 3. maijā, plkst. 19.30 Eglise St.TheoduleSionŠveicē
    Sestdien, 4. maijā, plkst. 20.00 PfarrkircheSaas Grund, Šveicē
    Svētdien, 5. maijā, plkst. 11.00 Pfarrkirche, Buerchen, Šveicē

    Sieviešu diena
    Piektdien, 8. martā, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē

    2012

    Canticum Canticorum
    Svētdien, 2. decembrī, plkst. 17.00 Rīgas Sv. Jāņa baznīcā
    Sestdien, 8. decembrī, plkst. 16.00 Jelgavas Sv. Annas baznīcā
    Svētdien, 9. decembrī, plkst. 16.00 Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā

    Mēs - no Rīgas Latviešu biedrības
    Sestdien, 29. septembrī, plkst. 18.00 RLB Baltajā zālē

    Skaistākās dziesmas
    Piektdien, 28. septembrī, plkst. 19.00 Ādažu Kultūras centrā

    Toccata alla Fantasia
    Svētdien, 26. augustā, plkst. 19.00 Rīgas Domā

    Klostera idille
    Svētdien, 3. jūnijā, plkst. 18.00 Dubultu baznīcā

    Piektais gadalaiks
    Otrdien, 29. maijā, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē

    Skaistākās dziesmas
    Sestdien, 12. maijā, plkst. 18.00 Mārupes Kultūras namā

    Klostera idille
    Svētdien, 6. maijā, plkst. 15.00 Jelgavas Sv. Annas katedrālē
    Piektdien, 11. maijā, plkst. 19.00 Rīgas Domā

    Skaistākās dziesmas
    Sestdien, 10. martā, plkst. 18.00 Drustu Kultūras namā
    Svētdien, 1. aprīlī, plkst. 18.00 Līgatnes Kultūras namā
    Sestdien, 28. aprīlī, plkst. 16.00 Sociālās integrācijas valsts aģentūrā

    Krievu romances
    Sestdien, 25. februārī, plkst. 13.00;15.00 Lido atpūtas centrā

    2011

    Eņģeļa pieskāriens
    Otrdien, 20. decembrī, plkst. 19.00 Kultūras centrā Mazā ģilde

    Mūziķu hobiju tirdziņš NEDARBI
    Sestdien, 17. decembrī, plkst. 13.00 Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē

    Imanta Zemzara un Indras Rišes dubultportrets
    Otrdien, 25. oktobrī, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē

    Siguldas mākslu skolas pedagogu koncerts
    Piektdien, 21. oktobrī, 2011, plkst. 18.00 Koncertzālē Baltais flīģelis, Siguldā

    Literāri muzikāls sarīkojums MIRDZĒŠU SAULES MŪŽU
    Sestdien, 15. oktobrī, plkst. 13.00 Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē

    Toccata alla Fantasia
    Piektdien, 9. septembrī, plkst. 19.00 Rīgas Domā

    Tilti - Bridges
    Otrdien, 24. maijā, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē

    Skaistākās dziesmas
    Svētdien, 22. maijā, plkst. 14.00 Dzērbenes Kultūras namā

    Klostera idille
    Piektdien, 20. maijā, plkst. 19.00 Rīgas Domā

    Rožu dziesmas
    Pirmdien, 25. aprīlī, plkst. 16.00 Ogres kultūras centrā
    Otrdien, 10. maijā, plkst. 18.30 Turaidas baznīcā
    Trešdien, 11. maijā, plkst. 19.00 Ventspils Kultūras centrā

    Pilsētas romance
    Otrdien, 12. aprīlī, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē

    Aizvestajiem
    Piektdien, 25. martā, plkst. 17.00 Rīgā, Mazajā Ģildē

    Pone. Pastkartes. Pārmijas
    Piektdien, 11. martā, plkst. 19.30 Spīķeru koncertzālē

    Rožu dziesmas
    Svētdien, 6. martā, plkst. 17.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Līgo zālē

    2010

    Pošam visu greznā rotā
    Sestdien, 27. novembrī, plkst. 18.00 Piņķu baznīcā
    Svētdien, 28. novembrī, plkst. 16.00 Siguldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā
    Svētdien, 5. decembrī, plkst. 16.00 Limbažu Kultūras namā
    Pirmdien, 27. decembrī, plkst. 19.00 Anglikāņu baznīcā Rīgā

    Koncerts Briežuciema tautas namā
    Sestdien, 20. novembrī, plkst. 19.00 Briežuciema tautas namā

    Garīgās mūzikas koncerts
    Piektdien, 19. novembrī, plkst. 16.45, Viļānu Sv. Erceņģeļa Miķeļa katoļu baznīcā

    Koncerts Jāņa Ivanova Mūzikas dienās
    Otrdien, 2. novembrī, plkst. 18.30 Rēzeknes Kultūras namā

    Music National Food
    Otrdien, 5. oktobrī, plkst. 16.00 Rīgas Latviešu biedrības Līgo zālē

    Mūzika pilīs
    Sestdien, 28. augustā, plkst. 19.00

    Toccata alla fantasia
    Pirmdien, 23. augustā, plkst. 19.00

    Mūzika pilīs
    Svētdien, 1. augustā, plkst. 16.00
    Piektdien, 20. augustā, plkst. 19.00

    Ērģeļmūzikas koncerts. Kristīne Adamaite
    Trešdien, 12. maijā, plkst. 19.00 Rīgas Domā

    Pilsētas romance
    Ceturtdien, 1. aprīlī, plkst. 18.00
    Trešdien, 7. aprīlī, plkst. 18.00
    Ceturtdien, 8. aprīlī, plkst. 19.00
    Svētdien, 11. aprīlī, plkst. 18.00
    Otrdien, 13. aprīlī, plkst. 19.00
    Otrdien, 27. aprīlī, plkst. 19.00
    Otrdien, 4. maijā, plkst. 16.00

    Pavasara koncerts
    Svētdien, 14. martā, plkst. 16.00 Rīgas Latviešu biedrības namā
    Sestdien, 27. martā, plkst. 16.00 Jelgavas Sv. Annas baznīcā
    Svētdien, 28. martā, plkst. 14.00 Krimuldas evaņģēliski luteriskajā baznīcā

    Apmātie
    Piektdien, 12. martā, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības namā
    Sestdien, 13. martā, plkst. 18.00 koncertzālē Baltais flīģelis, Siguldā

    2009

    Kolibri atskatās
    Svētdien, 15. novembrī, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības namā

    Toccata alla fantasia
    Trešdien, 26. augustā, plkst. 19.00

    Voix / Balss
    Sestdien, 15. augustā, plkst. 20.00 Bauskas pils muzejā

    Promenādes koncerts
    Sestdien, 15. augustā, plkst. 13.00 Rundāles pilī

    Voix / Balss
    Otrdien, 11. augustā, plkst. 19.00 Rīgas Latviešu biedrības namā
    Trešdien, 12. augustā plkst. 19.00

    Mūzika katedrālē
    Trešdien, 17. jūnijā, plkst. 18.00 Rīgas Domā

    Stāsts par nozaudēto mūzikas takti ar visām no tā izrietošajām sekām...
    Trešdien, 15. aprīlī, plkst. 13.00

    Vokālās grupas PUTNI koncerts
    Svētdien, 29. martā, plkst. 17.00

    Balss / Voix
    Piektdien, 27. martā, plkst. 20.30
    Sestdien, 28. martā, plkst. 19.30

    Latviešu mūzikas koncerts
    Piektdien, 27. februārī, plkst. 19.00 Rīgas Domā

    2008

    Ekumēniskie Ziemassvētki
    Svētdien, 21. decembrī, plkst. 18.00 Dubultu luterāņu baznīcā

    Vokālās grupas PUTNI koncerts
    Sestdien, 13. decembrī, plkst. 18.00 Rīgas Latviešu biedrības namā

    Sieviete
    Otrdien, 4. novembrī, plkst. 17.30 Dobeles mūzikas skolā
    Otrdien, 25. novembrī, plkst. 17.00 Jaunajā Rīgas teātrī
    Sestdien, 29. novembrī, plkst. 16.00 Jelgavas pilsētas Kultūras namā
    Pirmdien, 8. decembrī, plkst. 19.00 Jaunajā Rīgas teātrī

    Toccata alla Fantasia
    Trešdien, 20. augustā, plkst. 19.00 Rīgas Domā
    Sestdien, 6. septembrī, plkst. 19.00 Liepājas Sv. Trīsvienības baznīcā
    Svētdien, 7. septembrī, plkst. 12.00 Liepājas Sv. Trīsvienības baznīcā

    Vokālās grupas PUTNI koncerts festivālā ERROBIKO FESTIBALA
    Piektdien, 18. jūlijā, plkst. 20.00

    Mīlestības dziesmas
    Trešdien, 9. jūlijā, plkst. 23.00

    Dejas balsīm un ērģelēm
    Piektdien, 27. jūnijā, plkst. 19.00 Rīgas Domā

    Faces of Woman
    Piektdien, 13. jūnijā, plkst. 19.00 Sv. Jāņa baznīcā

    Spāņu stunda
    Svētdien, 27. aprīlī, plkst. 16.00

    Literārs pasākums ar muzikālu noformējumu
    Trešdien, 6. februārī, plkst. 18.00

    Stāsts par nozaudēto mūzikas takti ar visām no tā izrietošajām sekām…
    Trešdien, 30. janvārī, plkst. 10.00 Kongresu namā

    2007

    Vecgada koncerts
    Pirmdien, 31. decembrī, plkst. 23.00 Liepājas Sv. Trīsvienības baznīcā

    Ekumēniskie Ziemassvētki
    Sestdien, 15. decembrī, plkst. 18.00
    Svētdien, 16. decembrī, plkst. 16.00
    Otrdien, 18. decembrī, plkst. 18.30
    Trešdien, 19. decembrī, plkst. 20.30

    Mūzika katedrālē
    Piektdien, 23. novembrī, plkst. 19.00 Rīgas Domā

    Ērģelnieks Roberts Hansons un vokālā grupa PUTNI
    Svētdien, 12. augustā, plkst. 19.00 Rīgas Domā