Flower Power

Koncertsezonas "Rāmie šovi" kulminācijā otrdien, 18. augustā, plkst. 19.30 Kalnciema kvartāls aicina uz Ievas Salietes, Matīsa Čudara, Jēkaba Nīmaņa un vokālās grupas "Putni" koncertu "Flower Power", kuru caurvij mīlestības un puķu tēma.

Programmā kā raibā puķu pļavā ietverta gan Matīsa Čudara un Jēkaba Nīmaņa oriģinālmūzika, gan Annas Veismanes aranžējumi neparasti kolorītam vokāli instrumentālam sastāvam (balsis, elektriskā ģitāra, klavesīns, basklarnete), tostarp, leģendārā Seal dziesma "Kiss from a Rose", Mārtiņa Brauna kordziesma "Ziedu kompozīcija", 16. gs. autoru madrigāli, hipsterīgi šarmantas 70-to gadu dziesmas un citas kompozīcijas. Jaunā programma tapusi pēc Berlīnes Senās mūzikas festivāla "Music Festival Potsdam Sanssouci" ierosinājuma, un šī būs pirmā reize, kad tā nonāks pie klausītājiem.
 
Koncertā piedalās: Ieva Saliete (viduslaiku klavesīns), Jēkabs Nīmanis (klarnete), Matīss Čudars (elektriskā ģitāra) un vokālā grupa "Putni". Koncerts tapis ar Rīgas Domes atbalstu.

Biļetes uz koncertu var iegādāties šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/82923

Skatītāju izvēlei ir pieejamas arī vietas pie galdiņa (galdiņš 2, 3 vai 4 personām) ar glāzi vīna. Vienas vietas pie galdiņa cena ir 35 eiro, neatkarīgi no tā, cik personām galdiņš ir paredzēts.


Koncerta_FLOWER_POWER_programma.pdf