Ar PUTNIEM Vidzemē

Aicinām nobalsot par mūsu projektu AR PUTNIEM VIDZEMĒ, lai šogad tiktos 3 koncertos Siguldā, Cēsīs un Alūksnē, kur muzicēsim kopā ar komponisti Madaru Pētersoni, saksofonistu Arvīdu Kazlausku, klavesīnisti Ievu Salietu un blokflautisti Ievu Nimani. Īpaši projektam īsstāstus par putniem raksta Rvīns Varde, rakstnieks, putnu fotogrāfs un LTV raidījuma “Zaļgalvis” vadītājs, kurš mums palīdzēs saudzīgi iekļauties dabā un un sarunāties ar vidi mūzikas valodā.

Balsot var līdz 24. aprīlim vietnē https://balso.vidzeme.lv/node/525, autorizējoties ar kādu no portāla www.latvija.lv autentifikācijas līdzekļiem. Lai balss tiktu ieskaitīta, jānobalso kopumā par 3 projektiem. Paldies par iesaistīšanos un Jūsu balsi!

AR PUTNIEM VIDZEMĒ ir daļa no mūsu šīgada lielā projekta GADS AR PUTNIEM, kurā, tuvojoties mūsu 30. jubilejas sezonai, tiekamies ar klausītājiem visā Latvijā, pēc pandēmijas perioda atceroties, cik būtiska cilvēka iekšējai labsajūtai un harmoniskai dzīvei savā ķermenī un sabiedrībā ir apkārtējā vide un daba.